O nás

Voda zregenerovaná v souladu s přírodou
bez plastu, bez chemie, bez elektřiny a bez servisů

FLOWLIFE VODA projekt začal, protože chceme ve světě šířit…

...do detailu promyšlenou kvalitní úpravu vody, která bude respektovat a využívat přírodní principy i materiály.
...takové technologie, které se nebudou zaštiťovat ekologičností, a zároveň využívat těžce recyklovatelných plastů, chemie, spotřebovávat 24/7 elektřinu a vyžadovat nekonečný servis a obměny.
...chceme doma, v kancelářích, ve školách, na sportovištích, v restauracích, v pivovarech, v nemocnicích, v novostavbách - nabídnout nekompromisní řešení na péči o vodu - palivo pro naše buňky.
178514_387409941321429_170287732_o
🌍
 
KDYŽ SE CHCE, TAK TO JDE.
Jde to i BEZ plastů, BEZ chemie, BEZ elektřiny a zároveň zero waste.
S použitím principů, které se vyskytují běžně v přírodě a které jsou tisíckrát testované a certifikované ve Švýcarsku a Německu.
Systémy, které řeší naši vodu na celý život. Cirkulární ekonomika bez odpadů, která šlape roky a desítky let za ty samé jedny peníze.
CÍLEM PLATFORMY FLOWLIFE...
...je rovněž podpořit zdravý postoj veřejnosti k vodě a jejímu pití. Poukázat na spojitosti zdravé vody a našeho každodenního života na Zemi.
#pramendoma #dobravoda #voda #cistavoda #water #bezplastu #bezelektřiny #bezchemie #zerowaste #cirkularniekonomika  #flowlifeVODA #vortexpower

Každý má mít k dispozici vitální, zdravou a jemnou vodu přímo ze svého domácího vodo-vodního kohoutku. V mnoha částech světa je relativně čistá pitná voda z kohoutku dostupná. Ve většině Evropy je kohoutková voda nejlépe kontrolovanou potravinou. Přesto pak ale ztrácí na své kilometry dlouhé cestě do našich domovů pod tlakem v potrubí důležitý kyslík a původní strukturu a mění se její chuť. Ztrácí se její přirozená vitalita. Proto jsme se my ve FLOWLIFE rozhodli přijít s nabídkou nejlepších možných zařízení, která dokáží kohoutkovou vodu opět zregenerovat – jedno v jakém městě nebo domě. Trh je přesycen systémy a výrobky na úpravu vodu v růz-ných provedeních a cenových úrovních. Spolu s renomovaným švýcarským expertem na vodu, Matthiasem Mendem, jsme prověřili veškerá technologická, fyzikální a energetická pozadí a stávající systémy porovnali. Nyní Vám představujeme náš výběr nejlepších zařízení pro filtraci, odvápnění, rozvíření a zušlechtění kohoutkové vody. Všechny výrobky jsou patentované, vlastního vývoje ve Švýcarsku nebo Německu a tisíckrát osvědčené. Ani jeden z produktů neobsahuje žádné plasty nebo chemické přísady a nepracuje na elektřinu. A proto si můžete i Vy vychutnávat zregenerovanou pramenitou vodu, podobnou té v přírodě, přímo ze svého vodovodního kohoutku. Abyste si mohli tuto lahodnou vodu užívat i na cestách, dodáme Vám k tomu láhev na pití z nerezu a filtrační tyčinky Binchotan.